،

به گزارش مشعل آبادان، ساکنان فرانسه که برای گرم کردن خانه‌های خود از کنده‌های چوب یا تراشه‌های چوب استفاده می‌کنند، اکنون می‌توانند بین ۵۰ یورو (۵۳ دلار) تا ۲۰۰ یورو (۲۱۲ دلار) از دولت برای کمک به مقابله با بحران انرژی دریافت کنند.

مقامات دولتی اظهار داشتند:: برنامه “کوپن انرژی” که روز سه شنبه راه اندازی شد برای کمک به خانواده‌‌‌های کم درآمد در زمستان طراحی شده زیرا قیمت هیزم امسال 30 درصد افزایش یافته است.”

وجوه اختصاص داده شده را می‌توان با درخواست آنلاین از طریق یک وب سایت دولتی دریافت کرد. این مبلغ به درآمد خانواده، اندازه خانوار و نوع سوخت مصرفی بستگی دارد.

پارلمان فرانسه در ماه جاری 230 میلیون یورو برای کمک به مردمی‌که برای خرید هیزم تلاش می‌کنند، اختصاص داد. به گفته وزارت اقتصاد، حداقل 2.6 میلیون خانوار واجد شرایط این برنامه هستند.

به گزارش اورینت کوپن‌های مشابهی در ماه گذشته برای خانوارهایی که از نفت گرمایشی استفاده می‌کنند معرفی شد و خانواده‌‌‌‌های واجد شرایط کمک بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ یورو بودند. مانند بسیاری دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، فرانسه یک طرح صرفه جویی در انرژی را به منظور جلوگیری از کمبود و قطع برق در طول فصل زمستان اجرا کرده است.

منابع

https://orient.tm/en/old/post/43938/french-began-issue-coupons-firewood

https://www.rt.com/news/569049-frence-gives-firewood-vouchers/amp/

1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب

ما را دنبال کنید: